این کمپین با محکوم کردن قاطع این حمله موشکی، خواهان انتقال فوری ساکنان کمپ لیبرتی از عراق به کشور ثالث میباشد. ما با اعتقادات شخصی و سیاسی انسانها کاری نداریم ولی نمیخواهیم که ساکنان لیبرتی هر بار اوضاع حکم میکند، مورد معامله قرار بگیرند و از جان آنها مایه گذاشته شود. ساکنان لیبرتی کالا نیستند، آزادیخواهانی هستند که در سودای آزادی مردمشان به این مسیر پا نهاده و اینک در عراق در زندانی بنام لیبرتی گرفتار آمده اند.

۱۳۹۰ آذر ۱۵, سه‌شنبه

عاطفه اقبال : راه حل مسالمت آمیز برای ساکنان اشرف ممکن استدر آستانه دیدار مالکی و اوباما در واشنگتن، به تظاهرات 12 دسامبر ساعت 10 صبح مقابل کاخ سفید بپیوندیم.


ما خواهان : حفاظت کمپ اشرف توسط سازمان ملل تا تعیین تکلیف نهایی - پذیرش پناهندگی - و انتقال هر چه سریعتر ساکنان اشرف به کشور ثالث میباشیم.
- ما به جا به جایی و کشتار ساکنان اشرف " نه " میگوئیم.
- ملل متحد و آمریکا باید وظایف خود را در جهت حفاظت ساکنان اشرف و انتقال هر چه سریعتر آنها به مکانی امن به عهده بگیرند.

دوستان با هر عقیده و مرام از جنبه انسانی و با انگیزه نجات جان بیش از 3000 انسان در عراق به این فراخوان بپیوندید و در صورت امکان در این تظاهرات شرکت کنید. 25 روز بیشتر به پایان ضرب العجل مالکی برای بستن اجباری کمپ اشرف نمانده است. راه حل مسالمت آمیز برای پایان دادن به این مسئله هنوز ممکن است.

عاطفه اقبال - 6 دسامبر 2011

Commentaires
Efat Eghbal
ما به جا به جایی و کشتار ساکنان اشرف " نه " میگوئیم ..

Supprimer
Efat Eghbal
ما خواهان : حفاظت کمپ اشرف توسط سازمان ملل تا تعیین تکلیف نهایی - پذیرش پناهندگی - و انتقال هر چه سریعتر ساکنان اشرف به کشور ثالث میباشیم. ..

Supprimer
Efat Eghbal
ما به سید علی خونخوار می گوئیم که ..چشمت کور ایدفعه را هم مردم و مبارزین خواهند برد و تو در شراشیبی سر نگونی سریعتر غلطه خواهی خورد

Supprimer
Amrollah Ibrahimi
سلام خانم اقبال گرامی ، امیدوارم فرجی حاصل شود. رژیم اینبار قصد شوم تری دارد. خیلی نگران حال آن زجر کشیده های مظلوم و محصور هستم. خدایا ! تو کجایی !

Supprimer
Atefeh Eghbal
آقای ابراهیمی عزیز ، من فکر نمیکنم که رژیم به مقاصدش برسد. کشتار در اشرف اگرچه به نفع رژیم ولی به نفع مالکی و دولت عراق در رابطه های بین المللی اش نیست. برای همین مطمئنا مالکی هم بدنبال یک راه حل بدون خونریزی می گردد. از طرفی به نفع مجاهدین نخواهد بود که اعضایش در کمپ اشرف کشته و اسیر شوند. استیونسون چند روز پیش گفته بود که مجاهدین هفت طرح بجز قبول طرح اتحادیه اروپا برای خروج از این بحران ارائه داده اند. که فقط از یک طرح آن یعنی استقرار موقت در یکی از کشورهای منطقه مثل اردن حرف زد و بقیه را ییان نکرد. به نظر من مجاهدین با استخدام اینهمه وکیل و پارلمانتر و ... باهوش تر از آن هستند که خودشان را زیر تیغ رژیم بدهند. مجاهدین همه تلاشها را خواهند کرد که بتوانند از این قضیه بیرون بیایند و نقشه رژیم را نقش برآب کنند و بنظر من آخرین برگ برنده خود را که بسیار هم روی آن کار کرده اند را برای روزهای آخر نگه داشته اند. من چشم انداز را در کشتار نمی بینم. در رویارویی با اهداف رژیم همیشه مجاهدین برگه ای بالاتر و غیر قابل پیش بینی را روی کرده اند. اینبار نیز این چنین خواهد بود. ورگرنه بایستند یکسری از اعضایشان کشته بقیه دستگیر و در عراق در بدر و یا به ایران تحویل داده شوند. تعدادی هم بدست دستگاه خود ساخته عراق معلوم نیست به چه جرمی محاکمه شوند!؟ آنها که منتقل شده اند به اعتصاب غذا و ... دست بزنند و باز هم روز از نو و روزی از نو... من مجاهدین را حداقل بهتر و باهوش تر از این می شناسم که به این آرزوی رژیم جامه عمل بپوشانند

Gérer
Atefeh Eghbal
مائی عزیز از شما برای حمایت تان متشکرم. درود بر شما و افکار انسانی تان

Gérer
Nader Hedaiat
خانم اقبالی شما بسیار خوش بین هستید . رهبران مجاهدین در گذشته نشان دا ده اند که در مقابل کشته شدن اعضایشان زیاد هم هوشمند رفتار نکرده اند . نمونه اش هم در گذشته برای شما از گفته های آقای سامع نوشتم که میگفت "ما با حسابهای دقیق" -منظور ش از ما هم مهدی سامع نبوده است - فکر میکردیم که "نود درصد این نیروها از بین بروند وده در صد "نیز به چنگ رژیم بیافتند . این را اقای سامع بلافاصله بعد از اشغال عراق و بعد از تسلیم شدن مجاهدین به آمریکاییها در تلویزیون مجاهدین بیان کرد. بعلاوه اگر بدرستی معتقد هستید که مالکی در جهت این نیست که چهره خود را از نظر بین المللی خراب کند پس باید گفت کشته شدن نفراتی از مجاهدین در ماه ا وریل گذشته در جهت خط سیاسی وی نبوده است چون مطمئنا انزمان هم چنین فکر میکرده است ولی شما در نامه "سرگشاده "تان که با بقیه نوشته اید "هردو طرف "را به "راه حل صلح آمیز "دعوت کرده اید یعنی اینکه شما بدرستی فقط طرف عراقی را متهم نمیکنید بلکه مجاهدین را هم بطور ضمنی متهم به غیر جدی بودن میکنید و به همین دلیل نیز از انها میخواهید که بطور "جدی تلاش برای راه حل صلح امیز "بنمایند یعنی آنها در واقع به همان اندازه طر ف عراقی سنگ اندازی میکنند چرا که شما "هردو طرف "را دعوت کرده اید و این گفته بخوبی نشان میدهد که رهبری مجاهدین نیز سیاستهای خود را دنبال میکند و آنها نیز مانند شما فکر نمیکنند بلکه فکرشان در چهارچوب منافع سازمانی اشان ست که بقول یکی از هوادارانشان در جهت "مبارزه میخواهند ریسک "کنند و "مقاومت "میکنند و برای همین نیز توپچی های خارجی لابی مجاهدین مانند استیونسون و آلخول اسپانیایی از "اشرفیها" دعوت به "مقاومت با هرگونه ابزار "میکند که میدانیم از رهبری مجاهدین در این رابطه خط میگیرند و مجاهدین هم در اطلاعیه جدید خود تهدید به "جنگ صد برابر "میکنند. این ها همه سخن از یک خط است . البته من امیدوارم که حرف شما درست باشد و مجاهدین "برگ معجزه آسای "خود را بیرون بیاورند ! وتنها اکنون مرحله بلوف زنی باشد که هردو کارتهای آخر خود را روی میز نگذاشته باشند و هردو علی رغم مواضع سخت با واقعیات بطور واقعی برخورد کنند ولی بدانید که عناصری در مجاهدین نیز به شعر وشعار حماسه پردازی پرداخته اند که در راس ان خود رجوی است که باعث میشود که این احتمال فعلا بیشتر داده شود که "فاجعه "به صورتی پیش بیاید با توجه به اینکه مجاهدین شرایطی را گذاشته اند که شما نیز در نامه سرگشاده خود از ان پشتیانی کرده اید مانند "حفاظت تحت کلاه آبی ها ،شرکتهای امنیتی "که مشخص است که طرف مقابل زیر بار این قضیه نمیرود و در واقع از قبل با این نوع شروط قضیه شکست خورده است و این یعنی همان خط "جنگ صد برابر "که مجاهدین در اطلاعیه ای که در "اسلو"منتشر کرده اند بیان نموده اند . پس نتیجه این که : به نظر نمیرسد کارت"هوشمندی "وجود داشته باشد به جز عقب نشینی قدم به قدم دو طرف یا یک طرف ! یا کارت سومی که طرفهای سوم یعنی کشورهای امریکا ، اروپا ویا سازمان ملل بتوانند مستقیما این افراد را به مکان دیگری انتقال دهند یعنی مانند ا ردنی که شما مثل زدید جاییکه احتمال داده میشود که اقای رجوی هم سالهاست که در انجا باشد ! - به گفته چنی معاون سابق ریاست جمهور سابق امریکا "در یکی از کشورهای خاورمیانه " . بهرروی کارت "معجزه آسا "همان شبیه تسلیمی با مقداری آبرو داری مانند مانند قضیه "قرارداد با آمریکا"ییها که نهایتش آنها هم رفتند و مسئولیت را به گردن عراقیها انداختند !

Supprimer
Javad Riahi
هر کاری بتو انیم با جان و دل می کنیم این کمترین وظیفه ما است

Supprimer
Javad Riahi
رهبری مجاهدین نشان داذده که هو شیارتر از این مباحث است و تازه وقتی دشمن بین تسلیم و یا گشته شدن مجبورت کنند کدام انسان باشرف وانقلابی تن به ذلت میدهد.؟؟؟

Supprimer
Mitra Irani
اشرف را با کمک همگی میشود نجات داد. 23 روز بقیه را با اتحاد و همگامی همگی بیاری اشرفیان باید شتافت . ما تا آخرش ایستاده ایم

Supprimer
Alireza Yagooby
با تشکر از این کمپین. برخورد با قضیه اشرف یک مسئله انسانی و حقوق بشری است. امروز همه باید همچون تنی واحد در مقابل جنایتکاران بایستیم. خامنه ای عراق را "سهم امام" خود دانسته و در تلاش است توسط نیروی تروریستی قدس خلا حضور نیروهای آمریکائی در عراق را پرکند. اشرف در تحقق این خواسته سد سدیدی است که در برابر بنیادگرائی اسلامی ایستاده و بهمین سبب مورد خشم و کین مزدوران عراقی ولی فقیه قراردارد. خانم اقبال اشاره به اقدام رهبری مجاهدین داشتند و اینکه ابتکار عمل را رهبری مجاهدین بعهده دارد اما بنظرم بسیاری از پارامترها هستند که در این مسئله دخیل هستند که خارج از اراده رهبری مجاهدین عمل می کنند. بهرحال وضعیت بسیار بغرنج است و دقیقا از همین زاویه ما باید با تمام توان نگذاریم اشرفیان قتل عام شوند. یک کشتار دیگر فاجعه ای است که باید به هر طریق ممکن در مقابل آن ایستاد و دنیایی را به ایستادگی فراخواند. بهمین خاطر از کمپین خانم اقبال استقبال نموده و از تمامی دوستان و یارانی که مبارزه با فاشیسم مذهبی حاکم را وجه همت خود قرار داده اند را به همکاری و همیاری چه بطور فردی و چه بصورت گروهی دعوت می کنم. نمونه خانم اقبال می تواند توسط تمامی دوستان پیگیری شود و نباید فرصت را از دست داد.


سارا پوران نجفي‎ a partagé votre photo.
Reza Hushyar a partagé votre photo.

سیما ریاحی‎ a partagé votre photo
Nahid Haddadi a partagé votre photo.
Davoud Lotfi a partagé votre photo.
Homa Abdi a partagé votre photo.


هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر