این کمپین با محکوم کردن قاطع این حمله موشکی، خواهان انتقال فوری ساکنان کمپ لیبرتی از عراق به کشور ثالث میباشد. ما با اعتقادات شخصی و سیاسی انسانها کاری نداریم ولی نمیخواهیم که ساکنان لیبرتی هر بار اوضاع حکم میکند، مورد معامله قرار بگیرند و از جان آنها مایه گذاشته شود. ساکنان لیبرتی کالا نیستند، آزادیخواهانی هستند که در سودای آزادی مردمشان به این مسیر پا نهاده و اینک در عراق در زندانی بنام لیبرتی گرفتار آمده اند.

۱۳۹۱ مرداد ۲۸, شنبه

شایعه دستگیری برادرم در عراق و نگرانی ما!یک خبر مهم "شایعه دستگیری برادرم " محمد اقبال " : به گزارش العالم شبکه عربی زبان جمهوری اسلامی، برادرم "محمد اقبال" در عراق دستگیر شده است. گرچه در پایان خبر نوشته شده که هنوز این دستگیری توسط دولت عراق و سخنگوی آن علی الدباغ تائید نشده. ولی بلافاصله خبرگزاری های رژیم از جمله " تابناک" و "فارس" این خبر را با شادی و هلهله اعلام کرده اند. دوستان زیادی از امروز صبح در پیام خصوصی از من خواستار توضیح شده اند. من و اعضای خانواده از همان اولین لحظه پخش خبر توسط خبرگزاری العالم بدنبال پیگیری از تمامی کانالهای ممکن در این رابطه بوده ایم. ولی متاسفانه هنوز جواب مشخصی دریافت نکرده ایم!! به نظر خودم چنین خبری نمیتواند صحت داشته باشد و فقط یک نوع جنگ روانی می باشد. برای اینکه علت دستگیری را "مانع‌تراشی در روند تخلیه اردوگاه اشرف و تحریک ساکنان اشرف برای منتقل نشدن به لیبرتی" اعلام کرده اند!! در حالیکه همه میدانند " محمد اقبال " جزو اولین گروهی بود که به لیبرتی منتقل شد و نفرات لیبرتی هیچگونه تماسی با اشرف و دنیای خارج ندارند. در ثانی حرکت ششمین گروه از اشرف به لیبرتی امروز عصر توسط مجاهدین اعلام شد. به همین دلیل چنین اتهامی کاملا بی پایه و اساس است. از طرفی نفرات لیبرتی تحت حفاظت سازمان ملل و کمیساریای عالی پناهندگان میباشند و با توجه به اینکه "محمد" پناهنده فرانسه است. تحت مسئولیت دولت فرانسه نیز می باشد. به همین دلیل این خبر اگر صحت داشته باشد لکه ننگی بر دامن سازمان ملل، کمیساریای عالی پناهندگان و دولت فرانسه است..

در این رابطه، همین جا اعلام میکنم که از امروز صبح به صورت رسمی از چندین کانال مختلف از سازمان مجاهدین درخواست کرده ایم که صحت یا عدم صحت این خبر را به ما اطلاع دهد تا ما بتوانیم اقدام مناسب را انجام دهیم ولی تا کنون هیچ جوابی دریافت نکرده ایم!! جای تعجب است که نگرانی های یک خانواده از نظر سازمانی که خود را طرفدار مردم تلقی میکند، این چنین بی اهمیت باشد. رسانه های مجاهدین هم در تائید یا تکذیب خبرهنوز چیزی ننوشته اند. امیدوارم بزودی این سکوت شکسته شود و جواب لازم را دریافت کنیم. دوستان را در جریان پیگیری هایمان در رابطه با خبر دستگیری برادرم قرار خواهم داد. با تشکر از پیامهای شما.

عاطفه اقبال - 18 اوت 2012

اصل خبر : بازداشت سخنگوی مجاهدین در عراق شبکه خبری العالم از دستگیری سخنگوی گروه تروریستی مجاهدین در عراق خبر داد.
 شبکه خبری العالم طی خبری اعلام کرد که نیروهای امنیتی عراق "محمد اقبال" سخنگوی سازمان مجاهدین خلق را به دلیل تحریک اعضای این سازمان به عدم اطاعت از توافقنامه الزام‌آور میان بغداد و سازمان ملل دستگیر کردند.

این شبکه خبری در ادامه خبر خود اعلام کرد که یک پایگاه اطلاع‌رسانی به نقل از یکی از منابع دولتی عراق تاکید کرده که دفتر "نوری المالکی" نخست وزیر عراق دستور بازداشت محمد اقبال را به دلیل تحریک برای مقاومت در برابر تصمیمات دولت عراق و تاخیر در عملیات تخلیه پادگان اشرف در استان دیالی، صادر کرده است.

بر اساس گزارش العالم هنوز دولت عراق و "علی الدباغ"‌سخنگوی دولت عراق این خبر را تایید نکرده‌اند.

کامنت ها در فیسبوک

t

J’aime
Commenter
107 commentaires
Commentaires
Mehri Farshad
با تمام قلبم امیدوارم فقط یک شایعه باشه
Voir la traduction
Atefeh Eghbal
من هم امیدوارم مهری عزیز. امیدوارم که این نگرانی ها بزودی پایان پذیرد.
Asgar Moshkani
امیدواریم که شایعه ای بیش نباشی.
Voir la traduction
Jalal Karam · Ami(e) avec Majid Bidar et 8 autres personnes
omid ke fagat yek khabar bashad va vagayat nadashteh bashad.
Voir la traduction
Reza Azmoodeh atefeh jan motasefam ke in khabare negaran konandeh ra shenidid , va motasefam az barkhorde sazeman mojahedin , vali az anha entezare komak ya ensan dosti nadashte bashid , khodetan eghdam konid behtar hast .Voir la traduction
Issa Safa
با آروزی شایعه بودن خبر و سلامتی محمد اقبال
Voir la traduction
Jalal Karam · Ami(e) avec Majid Bidar et 8 autres personnes
Khanoom Eghal , ba shoma ehsas hamdardi mekonam.
Voir la traduction
Atefeh Eghbal
رضای عزیز در حال پیگیری مستقل خبر هستیم و هر اقدامی که بتوانیم انجام خواهیم داد. متاسفانه دوباره مسئله با تعطیلات هفته روبرو شده و همه ادارات بسته می باشد. ولی نگرانی ما تعطیلی بردار نیست.
Atefeh Eghbal
عیسی عزیز از شما متشکرم من هم امیدوارم که یک شایعه بیشتر نباشد.
Atefeh Eghbal
آقای کرمی تشکر می کنم از شما دوست عزیز
Atefeh Eghbal
آقای مشکانی چنین باد.
Farhaad Mahdavi
امیدئارم که این خبر صحت نداشته باشد و هر چه زودتر مسئله ی اشرف با کمترین هزینه حل و فصل شود.
Voir la traduction
Atefeh Eghbal
حسین عزیز امیدوارم. بیش از همه بی خبری آزار میدهد. بقول مادرم زمانی محمد در زندان شاه بود ما می توانستیم برویم درب زندان و تقاضای ملاقات کنیم و او را ببینیم و خبری داشته باشیم. بعد در زمان خمینی من در زندان بودم به هر صورت خانواده خبری از من میگرفتند و گاهی به ملاقات می آمدند. ولی زمانه الان به شکلی شده که از عزیزانمان هیچ خبری نمی توانیم داشته باشیم. این نگران کننده است.
Atefeh Eghbal
فرهاد گرامی همینکه با حرکت ششمین گروه موافقت شده خودش بسیار خوشحال کننده است. امیدوارم که مسئله اشرف به زودی حل شود و اینکه همه بچه ها به کشور ثالث منتقل شوند تا این نگرانی ها پایان گیرد.
Davar Adab
فکر میکنم مثل همیشه رژیم دروغ میگوید .نگران نباید بود .ولی انتظار نداشته باشید که کسی به شما کمک کند .نه سازمان ملل نه دولت فرانسه و نه مجاهدین .شما این وسط تنها هستید .و همه اینها به دنبال منافع خودشان .و اصلا هیچ کس را اگر احتیاج نداشته باشند تحویل نمیگیرند . داستان سازمان ملل و حقوق بشر فرانسه و خلق قهرمان ایران همه کشک است و برای خر سواری مجانیست .به هر صورت موفق باشید 
.
Voir la traduction
Davar Adab
فکر میکنم مثل همیشه رژیم دروغ میگوید .نگران نباید بود .ولی انتظار نداشته باشید که کسی به شما کمک کند .نه سازمان ملل نه دولت فرانسه و نه مجاهدین .شما این وسط تنها هستید .و همه اینها به دنبال منافع خودشان .و اصلا هیچ کس را اگر احتیاج نداشته باشند تحویل نمیگیرند . داستان سازمان ملل و حقوق بشر فرانسه و خلق قهرمان ایران همه کشک است و برای خر سواری مجانیست .به هر صورت موفق باشید. 
.
Voir la traduction
Atefeh Eghbal
امیدوارم داور عزیز همینطور که میگوئید باشد. رژیم جایی که دستش برسد عزیزان مردم را دستگیر میکند و جایی که نتواند سعی در نگرانی خانواده هایشان می کند. به هر شکلی میخواهد مردم را آزار بدهد.
Efat Eghbal
منکه زبانم از اینهمه نامردمی های دنیای ظلم و جنایت و نفرت و چند رنگی بند آمده ...و تنها می توانم بگویم که :ای خدا ما که دل از آهن نداریم
Voir la traduction
Ghorbanali Hossein Nejad
Ghorbanali Hossein Nejad
ما جدا شدگان از فرقۀ رجوی که الآن در عراق هستیم مطلقا چنین چیزی را از کانالهای رسمی نشنیده ایم چون مستمرا با کانالهای سازمان ملل و دولت عراق تماس داریم اگر چنین چیزی بود ما مطلع می شدیم و خود رهبران فرقه هم اطلاعیه می دادند و جنجال بپا می کردند علت اینکه رهبران و مسئولان فرقۀ رجوی در خارج و لو به طور خصوصی به خانوادۀ ایشان خبر را تکذیب نمی کنند و رسما هم اطلاعیه تکذیب نمی دهند این است که آنها از هر گونه دستگیری افراد سازمان و خشونت استقبال می کنند زیرا به سود منافع و اهدافشان در جهت حفظ سران فرقه می باشد و چون می دانند که واقعیت ندارد اطلاعیه تأیید هم نمی توانند بدهند لذا سکوت می کنند تا تکذیب به نفع دولت عراق نباشد. لازم به یاد آوری است که محمد اقبال سخنگوی عربی سازمان در عراق می باشد از این رو رسانۀ عرب زبان رژیم چنین خبری را برای خراب کردن او در رسانه های عربی پخش کرده و رسانه های دیگر رژیم هم از آن نقل کرده اند.
Voir la traduction
Atefeh Eghbal
عفت جان میدانم چه حالی داری. مثل تک تک اعضای خانواده که این خبر نگرانشان کرده است. ولی دنیا همیشه به این شکل نخواهد ماند.
Atefeh Eghbal
آقای میانه بله امکان دارد که رسانه عربی زبان رژیم " العالم " برای خراب کردن محمد این خبر را اعلام کرده باشد. امیدوارم که این خبر یک شایعه باشد.
Mhdi Azymy
زندگی سر شار از خوشبختی ،بدبختی ، اشک و لبخند است . ولی وقتی روزگار با شما چنین میکند ، قامت خود را راست کنید و بی باک در چشمانش بنگرید ،شجاعت ،استواری و ایمان شما به راهتان همه چیز را هموار خواهد کرد ، خدا همیشه با شماست ، درود بر شما و برادرتان محمد و بچه های اشرف و لیبرتی 
.
Voir la traduction
Atefeh Eghbal
متشکرم آقای عظیمی عزیز
Alice Chevalier
وای....خدا نکنه! حتمن که دروغه! 
Voir la traduction
Atefeh Eghbal
امیدوارم آلیس عزیز. واقعا امیدوارم که دروغ باشد. از این رژیم جنایتکار هر کاری بر می آید برای نگران کردن خانواده ها.
Mehrdad Rashidi
دوست عزیز،سرکار خانم عاطفه اقبال،برای برادر گرامی تان آرزوی تندرستی دارم و از صمیم قلب امیدوارم که این خبر دروغ باشه
Voir la traduction
Atefeh Eghbal
از شما متشکرم آقای رشیدی گرامی از لطفتان.
Afsaneh Binesh
ماهیت این رژیم کاملا مشخصه ولی وقتی مجاهدین به شما جواب نمیدهند ، دیگه واویلا عجب دنیای کثیفیه . امیدوارم خبر درست نباشه و آقای اقبال سلامت باشند 
.
Voir la traduction
Esmaeil Soufi · 6 amis en commun
خدا كند كه سلامت باشد. به هر جا كه رود آسمان همين رنگ است.
Voir la traduction
Shahla Ebrahimi
هر کجا هست خدایا به سلامت دارش
Voir la traduction
Atefeh Eghbal
متشکرم افسانه عزیز بله بقول شاملوی بزرگ روزگار غریبی است نازنین!
Atefeh Eghbal
اسماعیل گرامی شما هم سلامت باشید دوست عزیز
Atefeh Eghbal
خانم ابراهیمی متشکرم
Irani Azade hezaran dorod bar aghayeh egbal omidvaram ke dourg bashe in marde bozorg va nazinin ke khoda hefzash kondVoir la traduction
Atefeh Eghbal
متشکرم دوست عزیز. محمد واقعا که بسیار دوست داشتنی و مردمی است.
Shiva Nourowz arezoee salamate brae bradaretan daram.
Sarvnaz GH Shirazi
امیدوارم که برادرتان صحیح و سالم باشد و شما هر چه زودتر از این نگرانی در بیاید.حق یارتان...
Voir la traduction
Atefeh Eghbal
دوستان، طبق تحقیقی که کردم چنین خبری به احتمال زیاد صحت ندارد و از شایعات رژیمی است که نگرانی خانواده ها اساسا برایش مهم نیست. از تمام دوستان برای پیامهایشان متشکرم.
Fara Bahar
سلامتی و بهبودی محمد اقبال و شایع دستگیری ایشان بهترین خبر امروز بود۰
عفت اقبال نوشت بود « ما که دل از آهن نداریم » آری، ولی شما دل شــیــر دارید۰


با درودی فراوان بهترن آرزوها برای شما و خانواده گرامی۰
Voir la traduction
Atefeh Eghbal
متشکرم دوست عزیز از لطف شما. شاد باشید
Efat Eghbal
می گویند هنگامی که قرار باشد زلزله بیاید :وحوش بسیار زودتر از انسانها متوجه وقوع زلزله شده و جیغ و داد می کنند ...حالا رژیم ضد بشر آخوندی هم وقوع زلزله سرنگونی سر تا پایش را بلرزه انداخته و با ساختن این نوع شایعات سر و صدایش را براه انداخته . بامید آزادی ایران زمین از دست این جلادان حاکم برمیهنمان و سپاس فراوان از همدردی دوستان ارجمند و همچنین تشکر از عاطفه عزیز که با توان ماکزیزیمم این خبر را دنبال کرد تا به نتیجه رسید .
Voir la traduction
Atefeh Eghbal
م باران عزیز برادرم محمد اقبال هیچ نقشی در مذاکرات اشرف ندارد. بچه های اشرف نمایندگان شناخته شده ی خودشان را در اشرف دارند. اساسا از اولین کسانی است که به لیبرتی منتقل شده و نفرات لیبرتی با اشرف کاملا قطع رابطه هستند و هیچ رابطه ای بینشان نیست برای همین است که این خبر اساسا مسخره است. محمد اقبال یکی از کسانی است که مثل بچه های دیگر در لیبرتی منتظر انتقال به کشور ثالث است. همین. رژیم به هر حال میخواست به یکی بند کند. چون محمد چند مطلب در روزنامه های عربی نوشته و نامش معروف بود او را انتخاب کرده است. میتوانست کسی دیگر را هم آنتنی کند و این دروغ را بگوید. رسانه های رژیم هر چند یکبار باید دروغی را از آستین بیرون بیاورند. برایشان هم مهم نیست که خانواده ها را پریشان کنند. بخصوص در آستانه جواب مثبت مجاهدین برای انتقال 400 تن دیگر از ساکنان اشرف به لیبرتی و اینکه مسئله مذاکرات مجاهدین و دولت عراق و سازمان ملل برخلاف خواست رژیم مسالمت آمیز حل شده. میخواهند تشنج و درگیری ایجاد کنند. به هر حال امیدوارم که هر چه زودتر بچه های اشرف از این درگیریهای انرژی گیر رها شوند و همگی به سلامتی به کشور ثالث منتقل شوند. موفق باشید.
نادر رضایی
نادر رضایی
شما خانم کار اشتباهی میکنی که به شایعات دامن میزنی!!!
Voir la traduction
Atefeh Eghbal
آقای منوچهر بی غم عزیز، با سلام معمولا یک مطلب و نوشته ی کس دیگری را بجای کامنت نمیگذارند. بخصوص در مطلبی که ربطی به این نوشته ندارد. اگر خودتان در رابطه با این مطلب من حرفی دارید صفحه من باز است میتوانید حرفهای خودتان را بنویسید. آفای احد تبریزی یا .....هم اگر حرفی با من دارند خودشان بهتر است با اسم اصلی شان که میدانند من میشنایم برایم بنویسند. و در این رابطه وارد گفتگوی سازنده ای شوند. مطمئنا من هم با کمال میل پاسخ خواهم داد. اینگونه به در گفتن تا دیوار بشنود لایق این دوست عزیز آذربایجانی ما نیست. من برای هر گونه گفتگوی سازنده ای در این رابطه با این دوست گرامی آماده هستم. ولی به شیوه درست. موفق و سلامت باشید دوست من
Atefeh Eghbal
آقای نادر رضایی شما که برخلاف من آدم خوبی هستید کار درست انجام دهید و به شایعات دامن نزنید. کار من به کار شما در میشود.
Manocher Bigham
اين شايعات دروغ سايتهاي وزارت اطلاعات است چرا پخش مي كنيد؟!
آدم كه دروغ هاي رژيم را پخش نمي كنه!
Voir la traduction
Sedaye Azadi
خانم اقبال، وقتی‌ منبع خبر شبکه‌های پیشانی سفید رژیم باشند، دیگر باور کردن درست است؟ از خودتان نپرسیدید که اگر چنین اتفاقی می‌‌افتاد، پیش از اینکه به جایی‌ برسد، خود سازمان مجاهدین آن را به شدت همه جا پخش کرده بود؟ از تجربه‌های سیاسی شما، چنین واکنش‌های در انتظار نیست.
Voir la traduction
Yousef Mahdavi
Yousef Mahdavi
این مزدور ،قربان، هم از آب گًل الود داره کوسه میگیره،
Voir la traduction
Mhdi Azymy
فهم این شرایط و مطلب خانم اقبال فکر نمیکنم که زیاد مشکل باشد .برادر ایشان سالهاست که در عراق هستند و در اشرف مرکز تمام توطئه های جنایتکاران خامنه ای ،مالکی و آمریکا و غیره و روزی نیست که از آنجا خبر شومی نظیر کشته و اسیر و زخمی و حمله و کشتار نیاید .برادر ایشان در هاید پارک بغل گوش بعضی ها ننشسته که این خانم و خانواده ایشان نگران نباشند .وقتی نفس خارج نشینان از جای گرم در بیاید ، نسبت به نگران شدن یک نفر و یک خانواده هم ایراد میگیرند ، و به هر صورت نیشی میزنند .مثل اینکه این آقایان نمیدانند ، مفهوم دستگیری یک نفر در اشرف و یا لیبرتی به دست مزدوران خامنه ای و مالکی چیست .مگر اینکه با دید فلسفی و ایدئولوژیکی مشکلی به نام خانواده را در ذهن خود حل کرده باشند .و هر خواهر یا مادر و اقوامی از احوالات خویش شان نگران شدند را به طوری سرکوب کنند و به مزدوران رژیم بهچسبانند .واقعا برای این افکار ارتجاعی متاسفم 
.
Voir la traduction
Atefeh Eghbal
آقایان عزیز، تا بحال اکثر همین شایعات! رژیم درست از آب درآمده است. همین رژیم زودتر از سازمان اعلام کرد که 400 نفر از نفرات اشرف قرار است پنجشنبه به لیبرتی بروند و درست از آب درآمد. اتفاقا بنا به منابعی که دشمن دارد اکثر اخبارش درست از آب در می آید. در ثانی من قبل از اعلام خبر همانطور که در انتهای آن نیز نوشته ام از همه کانالهای ممکن سعی کردم تحقیق کنم و صحت و عدم صحت خبر را در بیاورم. برای سه مسئول بالای مجاهدین پیام فرستادم که خانواده نگران است اگر خبر صحت ندارد به ما بگوئید و اگر صحت دارد نیز بگوئید تا اقدام کنیم. ولی خبری نیامد. باز به برادرانی عزیز و شریف از سازمان از طریق اعضای خانواده زنگ زدیم و پیام گذاشتیم تا ما را از نگرانی بیرون بیاورند ولی خبری نشد که نشد!! همان کسانی که در زمان های تظاهرات و یا هر مشکل دیگری از چند کانال تماس می گیرند ولی در این زمانها تلفن ها و ایمیل هایشان به ناگهان همگی با هم از کار می افتد!! از طریق چندین کانال دیگر از اعضای شورا تماس تلفنی و ایمیلی گرفتیم. ولی بدون نتیجه بود!! آیا نمیشد با یک پیام یک خطی خیال یک خانواده و بخصوص یک مادر چشم براه را راحت کرد و از نگرانی بیرون آورد!؟ این سئوال من است؟ من تا زمانی که امکان پیگیری و روشن شدن این مسئله بصورت خصوصی بود همه کار کردم تا قضیه به اینترنت کشیده نشود. ولی وقتی پاسخی داده نمی شود تنها راه همین کاری بود که من کردم و خود سازمان نیز همیشه همین شیوه را دنبال میکند که با پخش خبر بصورت وسیع سعی می کند اینگونه خبرها را روشن و خنثی کند. تا اگر کسی اطلاعاتی دارد جواب بدهد. آیا از میان شما که بصورت خطی اینجا کامنت می گذارید کسی هم از مجاهدین سئوال کرد که چرا به یک خانواده نگران که از شما قبل از دست زدن به هر کاری سئوال کرده است پاسخی نداده اید!؟ آیا کسی چنین جراتی را داشته است؟ از نظر شما ما باید دست روی دست می گذاشتیم که اگر محمد را دستگیر کرده اند او در همان لحظات اول که تعیین کننده است زیر شکنجه و در دست دشمن بماند و یا به ایران تحویل داده شود و اقدام نکنیم که به هواداران مجاهدین بر نخورد!! واقعا که روزگار کثیفی است نازنین
Sedaye Azadi
عجب! لابد ما باید از این به بعد فقط به اخبار رژیم گوش کنیم. چرا که ۱۰۰% راست میگوید و قابل اعتماد است. از شناختی‌ که دادید سپاس.
Voir la traduction
Atefeh Eghbal
آقای تندر !! که معلوم نیست چرا از گذاشتن اسم اصلی تان طفره می روید!! به من بگوئید بخش خبر سازمان که تمام اخبار رسانه های رژیم و تمام رسانه های بین المللی را گوش میکند و آنرا پخش هم میکند ول معطل است! بروید سایت همبستگی و مجاهد را بخوانید و ببینید چند تا خبر را از قول روزنامه های رژیم گذاشته اند! ضمنا آیا شما در رابطه با تمام مواردی که من مطرح کردم همین چند کلمه را داشتید که بنویسید؟ یا میتوان نتیجه گرفت که جوابی برای حرفهای من ندارید؟
Sedaye Azadi
خانم اقبال، من برای مطرح کردن خودم اینجا نیستم که اسمم را هم نمی‌گویم. یکی‌ از همان مردم عادی. درست مثل بقیه. خودم را هم سر نمی‌‌دانم. اگر منظورتان خبر‌های سایت‌های مقاومت یا سایت‌های دیگر سرنگونی طلبان است، اخبار آن سایت‌ها را برای آگاهی‌ میزنند چون کارشان است. راستی‌، هیچ متوجه شدید که همه خبر‌ها را نمی‌زنند؟ خیلی‌ خبر‌ها را هم هدف دار میزنند و هدفشان اتفاقا افشا گری خاصی‌ است؟ من که سواد سیاسی ندارم. آنهایی که ادّعا دارند و سابقه زیاد هم دارند، بهتر می‌دانند که چه باید کرد. وگرنه الان کیست که نداند که رژیم از خبر‌هایش هدف خاصی‌ را دنبال می‌کند که اکثراً بار اطلاعاتی‌ دارد. عده‌ای سوار موج میشوند، عده‌ای موج را میشکنند. آنچنان که میگویند، ۳۴۰۰ نفر در اشرف و لیبرتی هستند. از هر خبری، همه خانواده‌ها و دوستانشان نگران میشوند. ولی‌ اینکه هر کسی‌ چه راهی‌ انتخاب کند مهم است. انتخاب راه! چیزی که نه چند قرن یک بار بلکه هر روز و هر لحظه برای هر انسان رخ میدهد.
Voir la traduction
Atefeh Eghbal
آقای تندر اینطور که معلوم است چندان هم شما به مردم عادی نمی مانید! و اگر اسمتان را نمیگوئید هدف مشخصی پشت آن خوابیده است! نمیدانم چرا اسم مستعار داشتن فقط برای دیگران اشکال دارد و اگر کسی با اسم مستعار از مجاهدین دفاع کند هیچ اشکال خاصی ایجاد نمی شود! جالب است! ضمنا سابقه سیاسی تان هم چندان کم به نظر نمی رسد! معلوم است که تمام پیچیدگی های لازم را بکار می برید تا حرفتان را پیش ببرید. و آنچه را که حق نیست حق جلوه دهید.
Manocher Bigham
خانم اقبال همه مجاهدین فامیل من هستند اگر شما فامیل دارید من هم دارم.برادر شما بچه نیست . در ضمن جنگ است اخبار رژیم را باید بر عکس قبول کرد این بخشی از جنگ روانی‌ است که رژیم به غایت از آن استقبال می‌کند
Voir la traduction
Atefeh Eghbal
ضمن این که اتفاقا من هم دقیقا مثل مجاهدین این خبر را با هدف مشخص زدم تا شاید حالا که مجاهدین جواب نمی دهند شاید کس دیگری اطلاعاتی داشته باشد و ما را در جریان بگذارد. بله قصد من نیز در گذاشتن خبرها شکستن موج است. ولی شما برای یکبار هم که شده به سئوالات من که در بالا آورده ام پاسخ بدهید. براستی چرا مجاهدین که می توانستند با یک خط پیام مسئله را حل کنند و یک خانواده را از نگرانی بیرون بیاورند. تا کار به اینترنت نکشد اینکار را نکردند؟ آیا شما هیچ اعتراضی یه اینگونه برخورد نمی بینید؟
Arash Pirouz
خانم اقبال باز شما یک خبر گذاشتید وبرای قطب زاده این دوران وسیستم ارسال پیغامهای خصوصیش کار درست کردید که ای هواداران بپا خیزید وبه صفحه اقبال بروید وکامنت بگذارید که اسلام بر باد رفت واینها هم که از هیچ چیز خبری ندارند وفقط گوش به فرمانند هر کس به نهوی اظهار فضل میکند اگر لیست افرادی را که کامنت گذاشته اندویا به کامنت ها لایک زده اند خوب نگاه کنید خیلی از آقایان وخانمها اشرف را با ص وض ولیبرتی را باک وگ مینویسند دیگر چه انتظار دارید بله همانطور که گفتید دنیای کثیفی است نازنین
Voir la traduction
Sedaye Azadi
حیف وقت نیست واقعاً؟ درد اگر درد مردم باشد، کار‌های زیادی میشود کرد به جای این کار ها! من نه مجاهدم و نه هیچ سازمان دیگر. پیشینه چپ هم دارم. ولی‌ با یک چیز خط خیلی‌ مشخص و سرخی دارم. و آن رژیم است. هر چه از آن هم بیاید، برای من بوی لجن میدهد. برای همینحواسم را ۶۶ دنگ جمع می‌کنم. امیدوارم همه سرنگونی طلبان اینطور باشند. چرا که یکی‌ از مهمترین نقطه‌هایی‌ که در این سالها از آن زخم خورده اند، عدم حساسیت کافی‌ به مانور‌های اطلاعاتی‌ رژیم است.
Voir la traduction
Sedaye Azadi
دایی جان پیروز، خانم اقبال زیر لیست دوستان من هستند. عکس اقای اقبال بود که من را اینجا کشاند. کار انگلیسیا نبود، راحت بخوابید و خواب‌های پریشان نبینید.
Voir la traduction
Atefeh Eghbal
آقای بی غم این چه حرفی است که میزنید. مگر قرار است فقط دستگیری یک بچه دنبال شود!؟ دستگیری خانم رجوی در فرانسه را قبل از هر کس دیگر رژیم اعلام کرد پس نباید عکس العمل نشان می دادیم!! پس چرا زمین و زمان را تک تک ما بهم ریختیم!؟ اتفاقا باید روی اخبار دشمن حساس بود. ولی دوست عزیز شما به این سئوال پاسخ دهید و برای یکبار از خودتان بپرسید چرا مجاهدین که می توانستند با یک خط پیام خصوصی از اینهمه جلوگیری کنند و اتفاقا از گذاشتن مطلب در فیس بوک هم جلوگیری کنند اینکار را نکردند! آیا شما این برایتان سئوال نمیشود؟ عجیب است که شما فقط در رابطه با گذاشتن مطلب مسئله دار شده اند ولی در رابطه با اینکه چرا کار به اینجا رسید مسئله دار نمیشوید!؟
Atefeh Eghbal
آقای تندر واقعا چرا شما همیشه وقتی جا به سئوالات واقعی یعنی آنهایی که نباید پاسخ بدهید! میرسد وقت کم می آورید!؟
Davar Adab
جناب تندر هرت یا شوخی میکند و یا دروغ گوی بزرگیست .یعنی این آدم نمیفهمد یا خودش را به کوچه علی چپ میزند .خودش را آدم ...(عادی ) معرفی میکند بعد تمام راه کارهای دقیقا برای تبرعه آنها را که جواب نداده اند ،خوب بلد است .من شرط میبندم که این جناب دارد کار تشکیلاتی میکند و به همین دلیل به هیچ کدام از سوال ها جواب نخواهد داد و حالا هم جایش را با جناب دیگری به نام بی غم عوض کرد .چون سوادش !!! دیگه بهش اجازه نمیداد جلوتر بره 
!!!
Voir la traduction
Sedaye Azadi
وقت کم نمی‌‌آورم. ولی‌ هر چیزی ارزشی دارد. حرف بالا خیلی‌ چیز‌ها را برای من روشن کرد. در یک جریان توطئه، که بین رژیم ایران و فرانسه بود، معلوم است که رژیم، یعنی‌ قطب اصلی‌ دارای منافع، اول از همه خبر را بزند تا ماکسیموم سود را ببرد. و معلوم است که هر نیروی دیگری که زیر ضربه بود، تا مشخص نشدن کامل صحنه، تنها به جمع آوری اطلاعات میپردازد. عکس العمل مناسب را در نقطه ضربه نمیدهند. مجاهدین که هیچ، هر سازمان سیاسی که مینیموم‌های کار سیاسی را بداند، همین است. از یک سازمان سیاسی حرف میزنید یا تفکّرات و برداشت‌های محدود یک فرد؟ به هر حال، ظاهرا با شما نقطه نظر مشترکی ندارم. شاد و سلامت باشید.
Voir la traduction
Atefeh Eghbal
در اینکه با هم نقطه نظر مشترک نداریم جای شکی نیست. ولی آقای تندر عزیز، در زمان دستگیری خانم رجوی من و ما منتظر نماندیم ببینیم که چون رژیم خبر را داده درست است یا نه؟ تا جایی که توانستیم با امکانات آنزمان خبر را اتفاقا بصورت وسیع پخش کردیم. و به صحنه شتافتیم....البته آنروزها کسی به این کار ما ایرادی نمیگرفت! نمیدانم تفاوتش با امروز چیست!؟ ولی شما بجای این همه پیچیده کردن مسئله به یک سئوال ساده جواب دهید: چرا مجاهدین به پیامهای متعدد و از کانالهای مختلف ما که سعی داشتیم اتفاقا اگر شایعه رژیم است مسئله عمومی نشود پاسخ ندادند!؟ شما سر منشا مشکل را نمی بینید و به معلول چسبیده اید!
Efat Eghbal
عاطفه عزیزم ..وقتی کمنتهای بالا را خواندم بیاد آنروز یعنی 17 ژوئن افتادم ..هنگامی که در پاریس در تجمع اعتراضی بودیم پلیس بسمتمان یورش آورد و گفت که باید از این محل دور شوید و گرنه دستگیرتان می کنیم ..و تو با شهامت تحسین انگیزی دستهایت را بسمتشان دراز کردی و گفتی مرا دستگیر کنید و ببرید ..من زندانهای خمینی را کشیده ام و از زندان شما نمی ترسم و همگی دیدیم که چگونه در مقابل شهامت تو پلیس در جا میخکوب شد و عقب نشینی کرد و بعد از مدتی به آرامی گفت که لطفا بروید که دیگر شب شده و تجمع ممنوع است ...درود بر شهامت تو
Voir la traduction
Javad Javadi
درود بر شما خانم اقبال با ارزوی بهروزی وطن.
Voir la traduction
Atefeh Eghbal
متشکرم عفت عزیزم از یادآوری خاطره آنروزها... روزی باید خاطرات تمام آنروزها را به قلم بکشیم... از فداکاریهای تو و دیگر دوستان نیز در آن روزها داستانهای بیشمار وجود دارد که باید لحظه به لحظه اش نوشته شود. فداکاریهای همان کسانی که وقتی آنروزها گذاشت و آبها از آسیاب افتاد ناگهان نوک تیز تهمت ها به سمتشان گرفته شد. روزگار نه غریب که کثیفی است نازنین..
Javad Javadi
راستی چرا اینطوری شد مگه ما جز صداقت و جانفشانی چه کردیم مگر نظر دیگر داشتن چه جرمی است؟
Voir la traduction
Atefeh Eghbal
آقای جوادی یادم هست که یکبار آقای رجوی در میتینگی در تهران در برابر خمینی که میگفت مجاهدین مسلمان نیستند فریاد زد و شهادتین گفت. حالا گویا ما هم باید یکی از همین روزها در برابر تهمت ها و افتراها یکبار " شهادتین " بگوئیم. اشهد انا .....
Javad Javadi
نه خانم اقبالی دیگر دوران عوام فریبی و شهادتین گفتن گذشته حالا باید بخاطر ازادی و دمکراسی واقعی چشم در چشم هرکسی حقیقت را بیان کرد حالا هرکس میخواهد باشد درد ما ازادی و دمکراسی است نه بیشتر و نه کمتر .
Voir la traduction
Atefeh Eghbal
درود بر شما
Shahla Ebrahimi
از همه حواشی که بگذریم مسئله اصلی این است که خدا رو شکر این خبر شایعی بیش نبوده و ایشان صحیح و سالم هستند . چیزی که مشترک است این است که این خبر هم برای خانواده و هم برای بقیه دوستان خوش حال کننده بود. امیدوارم که همه آنها که فلبشان برای آزادی میهن می طپد سالم باشند و خار چشم رژیم ملایان
Voir la traduction
Atefeh Eghbal
متشکرم دوست عزیز، بواقع که درست می گوئید.
Golroch Jahangiri
من روی نظرت حساب می کنم. این اتفاق نیفتاده عزیزم.
Voir la traduction
Alireza Yagooby
منبع خبر سایت وزارت اطلاعات آخوندی بود که بنده بلافاصله در برخورد با آن دروغگوئیشان را افشا کردم و نوشتم که مجاهد خلق محمد اقبال جز اولین گروه از مجاهدینی بود که به لیبرتی منتقل شدند لذا در اشرف حضور ندارد که بخواهد جلوی رفتن اعضای سازمان به لیبرتی را بگیرد. نوع خبر و نگارش آن مشخص است که این یک شایعه بیش نیست و کسانی که با الفبای سیاسی آشنائی دارند بالطبع نباید تحت تاثیر اینگونه خبرها قرار بگیرند. چرا وزارت اطلاعات قرعه را بنام ایشان انداخت هم دلایل خاص خود را دارد کسانیکه مجاهد خلق محمد اقبال را می شناسند و از طبع ایشان آگاه هستند می دانند که گزیدگی وزارت اطلاعات از این مجاهد خلق کجاست و چرا ایشان را برای خبر دروغ خود انتخاب کردند. بهرحال ایشان در کمال سلامت همچون سایر یارانشان در لیبرتی بسر می برند و تحت همان تضعییقاتی که برای دیگر یارانش وجود دارد قرار دارند. به ایشان و همرزمانش درود می فرستم و آرزوی سلامتی پایدار او و سایر عزیزانمان را دارم. مرگ بر وزارت اطلاعات آخوندی درود بر مجاهدین خلق مستقر در اشرف و لیبرتی از جمله برادر مجاهدمان محمد اقبال که همه ما از خوش طبعی و ذوقش خاطره ها داریم.
Voir la traduction
Atefeh Eghbal
متشکرم گلرخ عزیزم
Atefeh Eghbal
آقای یعقوبی گرامی من نوشته شما را ندیدم ولی از شما برای آن متشکرم. سلامت باشید
Mitra Irani
منهم این خبر را 3 روز قبل توسط شبکه های رژیم شنیدم . ولی مطمئنا خبری است برای آشفته کردن اذعان هواداران و خانواده ها . چون اگر غیر این میبود , باید در این بهبوهه حساس سیاسی به یقین با اطلاعیه ها و موضع گیری های سازمان همراه میبود و برای بیشتر بی ابرو شدن مالکی و کوبلر و بقیه در اخبار , این خبر درز میشد. سکوت سازمان را من مبنی بر بی اساس بودن این خبر توجیه میکنم و برای این مجاهد خلق سلامتی آرزومندم. همینطور برای خانواده ایشون صبر خواستارم .
Voir la traduction
Efat Eghbal
درود بر میترای عزیز که پاسخی کوتاه و اما منطقی دارد .
Voir la traduction
Mehri Farshad
عاطفه نازنین، وقتی ارزشهای اولیه زندگی، تو انسانها نابود بشه نگران بودن برای عزیزانشون و دوست داشتن عزیزانشون هم زیر علامت سوال میره. ایکاش هممون سعی کنیم کمی هم خودمون رو زیره ؛علامت سوال ببریم به جای همیشه تهمت به دیگران
Voir la traduction
Atefeh Eghbal
متشکرم باران عزیز که چنین موشکافانه جوانب مختلف مطلب را بیان کردید. امیدوارم که روزی اینهمه انرژی برای آزادی و آبادی ایران زمین بکار رود.
Atefeh Eghbal
میترای عزیز متشکرم از آرزوی صمیمانه شما
Atefeh Eghbal
مهری عزیزم واقعا که ارزش های اولیه زندگی روی همین عشق و دوست داشتن پایه گذاری میشه. و اگر اینها ارزشی نداشته باشه دیگر زندگی و مبارزه هم ارزشی نخواهد داشت. هدف مبارزه هم همیشه همین بوده است. هرگز مبارزه ای که روی نفرت و کینه بنا شود به نتیجه ای نخواهد رسید.
Efat Eghbal
در نهایت آنچه در خاطر ما خواهد ماند ...حرفهای دشمنانمان نیست ...بلکه سکوت دوستانمان خواهد بود .مارتین لوتر کینگ.
Voir la traduction
Atefeh Eghbal
چه زیبا گفته عفت جان.... بله سکوت دوست نمایان... چون کسی که سکوت میکند در این مواقع دیگر دوست نیست . حداقل برای من دیگر نیست....
Esmailvafa Yaghmahie
سلام و امیدوارم این مرد گرامی که بیش از چهل سال عمرش را در سودای ازادی سپری کرده از خطر به دور باشد وبتواند در فرصتی مناسب نقشی درست در یاری رساندن به مردمش داشته باشد و حیاتش در شنزارهای عراق بدون چشم اندازی حقیقی از بین نرود. واقعیت این است به نظر من تمام راه درست پس از جابجائی و آغاز راهی درست شروع میشود و نیز با بدرود با گذشته . موفق باشید
Voir la traduction
Ahmad Lotfi · Ami(e) avec Ali N Fard et 2 autres personnes
مقاومت ایران یک خانواده بزرگ است و هر کسی که عضو این خانواده باشد حق دارد که نگران خواهر و یا برادرش باشد ولی گرفتار تبلیغات وزارت اطلاعات و کسانی که با این مقاومت خونبار دشمنی دارند، نشوید
Voir la traduction
نادر رضایی
نادر رضایی
«شنزارها»ی عراق

سالها پیش از شنزارها عبور کردم تا در وجود خود برای انتخاب «راه درست» نقبی عمیق حفر کردم تا بلکه گذشته ها را فراموش کنم. در این سفر پر هیاهو بعضآ همراه با بغض و کین و نفرت به سایرین با اندک «نان و پنیری» در فلات فرنگ از همه رنگ سپری شد.
 اوایل سر هر  چهار راهی «فاحشه» های جوان نظرم را بخود مشغول میکرد و ... بعد از آن زیر علم «گفتمان تمدنها» سینه خیز شدم و ... بعد از آن در گردبادی سهمگین، گم شده خود را در «حسین میرحسین» یافتم ... اما نمیدانم چرا همچنان آن بغض و کینه و نفرت در من زبانه میکشد؟ شاید من اشتباه رفتم؟! شاید ...
Voir la traduction
Shabnam Poya
از مجاهدین چیزی‌و پی‌ گیری نکنین چون جون بردار شما واسه مسعود و مریم اهمیت نداره از جون بردار شما به عنوانه گوشت دم توپ برای رسیدن به قدرت استفاده می‌شه ... تو مجاهدین تنها چیزی که وجود نداره عاطفه هستش، عواطف خانواد‌گی معنی‌ نداره، واسه همین کسی‌ به شما جواب نخواهد داد
Voir la traduction
حنیف حسین دوست
مینو خانم خیلی تند رفتی خیلی ها ازتون جا موندن اگه بتونید آهسته تر برید همراه نیز پیدا میکنید.مجاهدین در حال مجاهدت هستند ؛ بچه بازی که نمیکنند !! اگر کسی انتقادی داره مطرح کردنش شجاعانه هستش ولی تخریب نباشه!!
Voir la traduction
حنیف حسین دوست
عاطفه جان من هم خیلی نگران مادر و برادر و تمامی اقوامم هستم که نسبت خونی داریم (دائی و خاله و بچه هاشون و....)وهمینطور باقی اون مبارزان پاک؛ ولی احساس میکنم سوال از تک تک و انتظار جواب فوری آنهم در زمانی که واقعا موقیت بچه ها مثل لبه تیغ میمونه خیلی درست نباشه.شاید بعد از خروج از عراق به جواب خیلی از سوالات بشه پرداخت و در موردشون حرف زد .البته این فکر منه و شاید نادرست باشه.به امید روزی که خونهای ریخته شده و این مبارزات و چشم انتظاریها و شب نخفتنها و آشفتگی فکر و زندگیمان یک روزی با خبر آزادی ایران عزیزمان به ثمر بشینه و همه ما میدانیم که بچه های مجاهد غیر از این نمی خواهند
Voir la traduction
Merdas Torab Ahmadi · 102 amis en commun
تو خود گل سر سبد ما هستی حنیف جان ..
Voir la traduction
Shabnam Poya
آقای حنیف نمیتونم یواش برم که شما برسی‌ چون شما ۳۳ ساله که دارین در جا میزنین و رسیدنتون دیگه غیر محال ...راستی‌ مگه رجوی خودش بچه بازنیست.؟ مگه دختر بنی‌ صدر ازش ۱۶ سال کوچکتر نبود، که با هاش ازدواج کرد؟ خود این بچه بازی نیست؟ یک روشنفکر اینکارو می‌کنه؟؟؟؟؟ یا خواهر موسا خیابانی رو داد به مرد ۲۵ سال از خودش بزرگتر که بتونه شوهر مریم رو راضی‌ نگاه داره که بتونه با مریم ازدواج کنه، اینکار بچه بازی‌ نیست؟ بعدش هم اگه میگی‌ بچه باز نیست زن باز که هست در عرضه ۴ سال، ۳ تا زن چشم رنگی‌ گرفته، پیشاپیش هم میگم من الان از دفتر خامنه‌ای میام که وقت تلف نکنی‌ بگی‌ که مزدور رژیمم...شماها کی‌ هستین کمی‌ چشم گوشتونو باز کنین، بیاین تو جامعه و واقعیتو ببینین، تا کی‌ میخواین کورو کرباشین؟؟؟
Voir la traduction
Efat Eghbal
دوستان عزیز...عاطفه در حال حاضر دسترسی به اینترنت ندارد و حتما که در موقع مناسب جواب خودش را خواهد داد ...البته نه بکسی که اعتراف می کنه از پیش پدر ایدئولوژیکش خامنه ای آدمکش اومده که کسی نه حرفی و نه پاسخی داره ...فکر می کنم دوستان نباید وقتشان را صرف این چنین کسانی کنند .پاسخ به چنین افرادی فقط سر نگونی رژیم با تمام هواداران ریز و درشتش می باشد .پاینده باشید
Voir la traduction
Efat Eghbal
نوشتم که عاطفه دسترسی به اینتر نت ندارد و شما نگران بی آبروئی ما نشوید خیلی ها بیشتر از ما باید نگران بی آبروئیشان باشند .
Voir la traduction
Mhdi Azymy
خانم مینو پاکدلزاده ،با این فرهنگی که شما مینویسید ، آبروی هر چه کامنت نویس است را برده اید ، من نمیدانم شما واقعا راست میگوید که تازه از دفتر خامنه ای آمده اید یا نه ، ولی اگر یارای درست نوشتن را ندارید لطفا این جمع را ترک کنید ، البته که بسیاری از دوستان خواهان پاک کردن نوشته شما هستند ، آخر اگر نوشته شما در جهت سرنگونی رژیم نباشد که این جا جای شما نیست ، میگوئید که ما سی و سه سال است که در جا میزنیم و رسیدنمان محال است ، ما و یا هیچ کس دیگری جلوی شما را فکر نمیکنم گرفته باشد ، این گوی و این میدان ، بفرمایید و لطفا در جا نزنید و باز لطفا زود برسید .و حتما سعی کنید بهترین باشید . و اگر مشکلتان همسر به تعداد زیاد گرفتن برای سرنگونی رژیم است که اجازه دارید هر تعداد میل داشتید از هر سنی پیر و یا جوان انتخاب کنید . ولی با این نوع کلمات لمپن مابانه که هر روز از تمام جوارح مزدوران بیسواد و جنایت کار رژیم آخوندی بیرون میزند .به جایی نخواهید رسید . و شمایی که درس چشم و گوش باز کردن به دیگران میدهید ،لطف کنید و به همان دیگران بگویید شمایی که چشم و گوشتان باز است و توی جامعه هستید ان واقعیات چیست ، تا ما همانطور که گفتید کور و کر نمانیم ، ...با احترام ، 

.
Voir la traduction
Mhdi Azymy
آقای اوستا آورانیان . شماییکه به طور حرفه ای و شبانه روزی و تشکیلاتی در فیس بوک حضور دائم دارید ، و همه چیز را کنترل میکنید ، میشود بگوئید : که آیا مدرسه را برای چند شاگرد بد باید بست . این کلمات که مینویسید مانند ( خجالت آور و شرم آور ) برای چیست .شمانمیدانید که این آقای اقبال برادر  خانم اقبال است قبل از آنکه مجاهد قهرمان باشد .آخر این فرهنگ چیست که به تمامی مردمی که در اینجا کمنت نوشته اند ، وامانده و عناصر وزارت اطلاعات و تواب و جدا شده چسبیده به مالکی و غیره میگویید .گیریم چند نفر چیزهایی نوشتند که به مزاق شما خوش نیامد ؟آیا همه را باید به یک چوب زد ؟ آیا همه باید برای خوش آمد شما بنویسند ؟ آیا همه دیوانه اند و فقط شما میفهمید ؟ تمام کسانی که در اشرف و لیبرتی و دیگر نقاط دنیا برای آزادی مبارزه میکنند مثل شما فکر نمیکنند .گیریم کسی مزخرفات نوشته ، آیا شما باید آنرا چماق کرده و بر سر خانم اقبال بکوبید ، به جای جواب دادن منطقی آیا باید صورت مساله را حذف کرد ؟ شماییکه برای سرنگونی رژیم آخوندی فعلا در فیس بوک مشغول مبارزه هستید ، میدانید برای چه هدفی رژیم ملاها را باید سرنگون کرد ؟ آیا فرق اینکه رژیم مخالفان خود را سرکوب میکند و سانسور میکند و میکشد را با اهداف مجاهدین میدانید .؟ شما از احساسات محمد میگوئید قبل از اینکه بدانید همین آقای اقبال قبل از هر چیز برای آزادی مردمش در صحرای لایمرزه عراق میجنگد ..خجالت را باید مزدوران رژیم و مزخرف نویسان کثیفش بکشند نه خانم اقبال .، آخر همه که نمیتوانند شعار اشرف ماندگار سر بدهند ، شمایی که خط حذف کردن و سانسور کمنت ها را ( هر چند با شما مخالف باشند ) را میدهید ، فردا اگر در قدرت بودید چه خواهید کرد و فرقتان با رژیم را چه گونه نشان خواهید داد .نمیشود فریاد سر داد که رژیم با مخالفان سرنگون طلبش چنین و چنان میکند و فردا و شاید از همین امروز همان کارها را کرد ، آخر این چه منطقیست که هم خجالت آور و هم شرم آور است ..با احترام 
.
Voir la traduction
Shabnam Poya
مجاهدین یک جمله بیشتر بلد نیستن، هر کی‌ باب میلشون حرف نزنه میگن مزدور خمینی، دقیقا مثل جمهوری اسلامی که هر کی‌ باب میلش حرف نزنه میگه منافق ... همتون هم تو خارج ولین، راست میگین بفرمایین تو ایران تشریف داشته باشین ... تو مهد آزادی زندگی‌ می‌کنین ولی‌ ذره‌ای بویی از آزادی نبردین، راستی‌ میدونین آزادی چه جوری هجی  می‌شه، اول اونو یاد بگیرین بعدش شعار آزادی بدین ... ببینین تو فیس بوک چه جوری ترد شده هستین، راست میگین عکس خودتونو بزنین و آرمه سازمانتنو رو سینه، بعد ببینین کی‌ شمارو ادد می‌کنه !!!!
Voir la traduction
Shabnam Poya
آقایون مجاهد اگه به مجاهد بودن خودتون افتخار می‌کنین لطفا عکس و اسم اصلی خودتونو بذارین، از چی‌ خجالت میکشین, تو خارج هم که هستین از چی‌ میترسین از اینکه کسی‌ ادتون نکنه، چون مجاهدین طرفدار ندارن؟؟؟؟؟
Voir la traduction
Frogh SA
اوستا اورنین نوشته: """"تا به آخر ایستاده‌ایم""" راست میگین شما تو خارج خوب ایستادین :))))) ..... میگم نخوری زمین دماغت خونی بشه.... یه جوری از مقاومت صحبت کردی که فکر کردم تو زندونیو داری شکنجه میشی‌ طفلک!!!
Voir la traduction
Davar Adab
آقای زرتشت ..تند تند یه چیزای مینویسی و خودت هم زیاد نمیفمی خط قبل چی نوشتی .تو برو تو همه صفحه ها مثل سابق برا قرمه سبزی و منظره باغ و چیزای دیگه لیک بزن به تو نیومده کار سیاسی بکنی .تو که میگی مجاهدی ، خبر داری ..دیگه خبری نیست ، آبش و کشید چلو شد .تو و امثال تو و ادمکشای رژیم ..هر چی جوون درست و حسابی بود به زیر تیغ فرستادید ،کدوم مقاومت کدوم سرنگونی از چی حرف میزنی ، ای مردم ترا به خدا ..یک تعداد جوون رشید و قوی و آگاه ، تحصیل کرده ، و فداکار پیدا کنین و بدین به مجاهدین اوستا که در چند ماه همه رو بدن دست پاسدارا که همشونو شهید کنن .اخه ببین وامونده بی سواد حزب الهی ، تو که انقد حیدر حیدر میکنی مثل تو زیادن زیر کتل ملاها .همه تون هم میخواین به قدرت برسین و دمار از همین مردم در بیارین و اصلا جون کسی براتون مهم نیست ، اخه چشاتو و کن ببین تو عراق زیر دست چهار تا گروهبان ریقوی عراقی چطوری دارین با رژیم آخوندی مبارزه میکنین ، تکون میخورین میزنن تو سرتون و چهار صد تا چهار صد تا میفرستنتون تو هلفتونی ،اخه چرا نمیفهمی اینها نتیجه همون سیاست و فرماندهی مسود مریمه دیگه .تو خارج نشستی و مجانی داری حال میکنی عین اخوندا هی یه سری بیچاره رو سر کیسه میکنین و مفت میخورین .تو عمرت اگه یه روز کار کرده باشی میفهمی که مردم چی میکشن ، ولی چون کار نکردی به مفت خوری عادت کردی ،و خوب بلدی چرت و پرت بنویسی ، اخه یه مورد مبارزه با آخوندای ادمخورو نشون بده تو بیست و چند سال گذشته بعد فروغ !!!مثلا جاویدان ،که با خریت تو جاده صاف صف کشیده بودندتون که برین تهرون و بگیرین با فکر های هپروتی همه جوونای مردم و به کشتن دادین .کجای سرنگونی رو دیدی که سی و چار ساله همش مثل طوطی هی میگی ، بابا از بی عرضگی شما همه چیز تموم شد ،شماها همه چیز رو سوزوندین ، هی برین التماس آمریکا .خبری نیست ،اینا به ایرون حمله میکنن و به شما هم هیچ چی نمیرسه ، اصلا کی شما رو میخواد ، تر زدین به هر چی انقلاب و مقاومت و سرنگونی ، حالا برو یه تعدادی از زن و شوهر ا رو طلاق بده ، و بچه هاشون رو هم جدا بکن تا مبارزهت ادامه داشته باشه ، یادت نره به هر کی که گفت بالا چشت شاخی چیزی در اومده حمله اشرفی صد برابر کنی و به سلفت خامنه ای بچسبونیش ..عجوزه فالانژ!!
Voir la traduction
Mhdi Azymy
آقای اوستا آورانیان ، متاسفم برای این افکار بشدت ارتجاعی که شما را هر چه بیشتر به خامنه ای نزدیکتر نشان میدهند ، اگر چه در عمل با این جنایتکار دشمنید .کمنت شما ارزش دوباره خواندن ندارد .افکاری رد شده توسط مردم که شما را احاطه کرده فقط زائیده به بن بست رسیدن خطی است که شما انتخاب کرده اید ، شاید باید یک بار کتابی از زندگی و نابودی دایناسورها را مطالعه کنید و چرایی نابودی آنها را درک کنید همه را دشمن فرض کردن ،غیر از ایزوله کردن خود شما ،هیچ نتیجه ای ندارد ، در آخر تمام دشنام و بی حرمتی هایی را که با شعار دادن به این جمع نثار کردید ، ارزانی خودتان ، که خودتان و خط و مرامتان از همه برازنده تر به این مزخرفات است .
Voir la traduction

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر